Se afișează postările cu eticheta antonescu. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta antonescu. Afișați toate postările

miercuri, 22 iunie 2011

Băsescu îi face curte lui Antonescu... Părerea mea!

...Pe de altă parte...hâc!... părerea mea...hâc!...e clar că preşedintele Băsescu, cum s-a spus...hâc...îi face curte lui Antonescu... A spus aseară pe post... hâc!... că nu Antonescu e de vină cu pogroamele cu evreii şi ţiganii... hâc... că ăsta nu era decât un biet prim-ministru... hâc..., ălălalt e vinovatu´... regele... cum îl cheamă...hâc! Nu?!... Cum, care Antonescu?!...hâc!... Crin Antonescu!... Părerea mea!...